MOV-14D561KTR
DigiKeys produktnummer
118-MOV-14D561KTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-MOV-14D561KTRCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MOV-14D561KTR
Beskrivning
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 14MM
Detaljerad beskrivning
560 V 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
EDA-/CAD-modeller
MOV-14D561KTR Modeller
Energi
125J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Kapacitans @ frekvens
360 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
350 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
460 V
Varistorspänning (min)
504 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm
Varistorspänning (typisk)
560 V
Basproduktens nummer
Varistorspänning (max)
616 V