MOV-14D431KTR
DigiKeys produktnummer
118-MOV-14D431KTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-MOV-14D431KTRCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MOV-14D431KTR
Beskrivning
VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Detaljerad beskrivning
430 V 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
EDA-/CAD-modeller
MOV-14D431KTR Modeller
Energi
115J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Kapacitans @ frekvens
460 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
275 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
350 V
Varistorspänning (min)
387 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm
Varistorspänning (typisk)
430 V
Basproduktens nummer
Varistorspänning (max)
473 V