MOV-14D182KK
DigiKeys produktnummer
118-MOV-14D182KK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MOV-14D182KK
Beskrivning
VARISTOR 1.8KV 4.5KA DISC 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.8 kV 4.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
Kategori
Varistorspänning (max)
1.98 kV
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
4.5 kA
Serie
Energi
335J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
156 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
1.1 kV
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Max DC-spänning
1.465 kV
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
1.62 kV
Inkapsling/låda
Skiva 14mm
Varistorspänning (typisk)
1.8 kV