MOV-07D201KK är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
200 V 1.2 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
MOV-07D201KK
DigiKeys produktnummer
118-MOV-07D201KK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MOV-07D201KK
Beskrivning
VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
225 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
1.2 kA
Serie
Energi
13J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
300 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
130 V
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Max DC-spänning
170 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
185 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
200 V