MF-NSMF035/30X-2
DigiKeys produktnummer
118-MF-NSMF035/30X-2TR-ND - Remsa och spole (TR)
118-MF-NSMF035/30X-2CT-ND - Remsbit (CT)
118-MF-NSMF035/30X-2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MF-NSMF035/30X-2
Beskrivning
FUSE RESET PPTC 1206 0.35A/30V
Detaljerad beskrivning
Polymer PTC återställningsbara säkringar 30V 350 mA Ih Ytmontering 1206 (metrisk 3216), konkav
Kategori
Tid till utlösning
100 ms
Resistans - initial (Ri) (Min)
300 mOhms
Serie
Resistans - efter utlösning (R1) (max)
1.4 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Spänning - max
30V
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Ström - hållström (Ih) (max)
350 mA
Tjocklek (max)
0,033" (0,85mm)
Ström - trippning (It)
750 mA
Ström - max
60 A