GMOV-14D251K är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 820
Datablad
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 0
Datablad
6 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 14mm
Bourns GMOV™ Protection Components | Digi-Key Daily
GMOV-14D251K
DigiKeys produktnummer
GMOV-14D251K-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GMOV-14D251K
Beskrivning
VARISTOR 6KA DISC 14MM
Tillverkarens standardleveranstid
34 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - stötpuls
6 kA
Tillverkare
Bourns Inc.
Energi
140J
Serie
Antal kretsar
1
Förpackning
Bulk
Kapacitans @ frekvens
4 pF @ 1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max AC-spänning
250 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Max DC-spänning
320 V
Inkapsling/låda
Skiva 14mm