DV250K3225R2
DigiKeys produktnummer
118-DV250K3225R2TR-ND - Remsa och spole (TR)
118-DV250K3225R2CT-ND - Remsbit (CT)
118-DV250K3225R2DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DV250K3225R2
Beskrivning
VARISTOR 390V 400A 3225
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
390 V 400 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 3225 (metrisk 8063)
Kategori
Varistorspänning (max)
429 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
400 A
Serie
Energi
11J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
100 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
250 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
320 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
351 V
Inkapsling/låda
3225 (metrisk 8063)
Varistorspänning (typisk)
390 V