DR331-513AE
DigiKeys produktnummer
DR331-513AETR-ND - Remsa och spole (TR)
DR331-513AECT-ND - Remsbit (CT)
DR331-513AEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DR331-513AE
Beskrivning
CMC 51UH 500MA 2LN SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
51 µH @ 100 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 500mA DCR 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DR331-513AE Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
300mOhm
Tillverkare
Bourns Inc.
Märkspänning - DC
80V
Serie
Märkspänning - AC
42V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-135°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,287" x B 0,213" (7,30 x 5,40mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,197" (5,00mm)
Induktans @ frekvens
51 µH @ 100 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 flata ledningar
Strömklassning (max)
500mA