DR221-333AE
DigiKeys produktnummer
DR221-333AETR-ND - Remsa och spole (TR)
DR221-333AECT-ND - Remsbit (CT)
DR221-333AEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DR221-333AE
Beskrivning
CMC 33UH 200MA 2LN SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH @ 10 kHz 2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 200mA DCR 270mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DR221-333AE Modeller
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
270mOhm
Tillverkare
Bourns Inc.
Märkspänning - DC
50V
Serie
Märkspänning - AC
100V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,130" (5,00 x 3,30mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,130" (3,30mm)
Induktans @ frekvens
33 µH @ 10 kHz
Inkapsling/låda
Horisontell, 4 flata ledningar
Strömklassning (max)
200mA