CWM1225QFX-2200ELF
DigiKeys produktnummer
118-CWM1225QFX-2200ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CWM1225QFX-2200ELF
Beskrivning
WIDERES 1225 220R 1% 1W TC100
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms ±1% 2W Chipresistor Bred 2512 (metrisk 6432), 1225 Automotive AEC-Q200 Tjock film
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
Bred 2512 (metrisk 6432), 1225
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,248" (3,10 x 6,30mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)