CWM0612QFX-4640ELF
DigiKeys produktnummer
118-CWM0612QFX-4640ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-CWM0612QFX-4640ELFCT-ND - Remsbit (CT)
118-CWM0612QFX-4640ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CWM0612QFX-4640ELF
Beskrivning
WIDERES 0612 464R 1% 1W TC100
Detaljerad beskrivning
464 Ohms ±1% 1W Chipresistor Bred 1206 (metrisk 3216), 0612 Automotive AEC-Q200 Tjock film
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,126" (1,60 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)