CWM0612QFX-1002ELF
DigiKeys produktnummer
118-CWM0612QFX-1002ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CWM0612QFX-1002ELF
Beskrivning
WIDERES 0612 10KR 1% 1W TC100
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms ±1% 1W Chipresistor Bred 1206 (metrisk 3216), 0612 Automotive AEC-Q200 Tjock film
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
Bred 1206 (metrisk 3216), 0612
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resistans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,126" (1,60 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)