CVQ550K23BL1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
910 V 15 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 23mm
CVQ550K23BL1
DigiKeys produktnummer
118-CVQ550K23BL1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVQ550K23BL1
Beskrivning
VARISTOR 910V 15KA DISC 23MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
1.001 kV
Ström - stötpuls
15 kA
Serie
Energi
627J
Förpackning
Bulk
Kapacitans @ frekvens
800 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
550 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
745 V
Varistorspänning (min)
819 V
Inkapsling/låda
Skiva 23mm
Varistorspänning (typisk)
910 V