CVQ550K10BL1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
910 V 3.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
CVQ550K10BL1
DigiKeys produktnummer
118-CVQ550K10BL1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVQ550K10BL1
Beskrivning
VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
1.001 kV
Ström - stötpuls
3.5 kA
Serie
Energi
153J
Förpackning
Bulk
Kapacitans @ frekvens
170 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
550 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
745 V
Varistorspänning (min)
819 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
910 V