CVQ300K10RL1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
470 V 3.5 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 10mm
CVQ300K10RL1
DigiKeys produktnummer
118-CVQ300K10RL1TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVQ300K10RL1
Beskrivning
VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
517 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
3.5 kA
Serie
Energi
93J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
280 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
300 V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Max DC-spänning
385 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
423 V
Inkapsling/låda
Skiva 10mm
Varistorspänning (typisk)
470 V