CVH252009-R47M är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Murata Electronics
I lager: 608
Datablad
470 nH Avskärmad Flerlager Induktor 1.8 A Max. 40mOhm 1008 (metrisk 2520)
CVH252009-R47M
DigiKeys produktnummer
CVH252009-R47MTR-ND - Remsa och spole (TR)
CVH252009-R47MCT-ND - Remsbit (CT)
CVH252009-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVH252009-R47M
Beskrivning
FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CVH252009-R47M Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 40mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
100MHz
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Flerlager
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
1008 (metrisk 2520)
Induktans
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)