CVH252009-1R0M
DigiKeys produktnummer
CVH252009-1R0MTR-ND - Remsa och spole (TR)
CVH252009-1R0MCT-ND - Remsbit (CT)
CVH252009-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVH252009-1R0M
Beskrivning
FIXED IND 1UH 1.6A 55 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Flerlager Induktor 1.6 A Max. 55mOhm 1008 (metrisk 2520)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CVH252009-1R0M Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 55mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
60MHz
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Flerlager
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
1008 (metrisk 2520)
Induktans
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)