CRT1206-BV-5490ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
549 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Strömavkännande Tunnfilm
CRT1206-BV-5490ELF
DigiKeys produktnummer
CRT1206-BV-5490ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRT1206-BV-5490ELF
Beskrivning
RES SMD 549 OHM 0.1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRT1206-BV-5490ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
Strömavkännande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±5ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,120" x B 0,061" (3,05 x 1,55mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)