CRT0805-BY-3303ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Susumu
I lager: 0
Datablad
330 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Strömavkännande Tunnfilm
CRT0805-BY-3303ELF
DigiKeys produktnummer
CRT0805-BY-3303ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRT0805-BY-3303ELF
Beskrivning
RES SMD 330K OHM 0.1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRT0805-BY-3303ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)