CRM2512-FX-7502ELF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 577
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
75 kOhms ±1% 2W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Strömavkännande Tjock film
CRM2512-FX-7502ELF
DigiKeys produktnummer
118-CRM2512-FX-7502ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-CRM2512-FX-7502ELFCT-ND - Remsbit (CT)
118-CRM2512-FX-7502ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRM2512-FX-7502ELF
Beskrivning
RES SMD 75K OHM 1% 2W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRM2512-FX-7502ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
Strömavkännande
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,122" (6,30 x 3,10mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)