CRM2512-FX-26R1ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
26.1 Ohms ±1% 2W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Strömavkännande Tjock film
CRM2512-FX-26R1ELF
DigiKeys produktnummer
CRM2512-FX-26R1ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRM2512-FX-26R1ELF
Beskrivning
RES SMD 26.1 OHM 1% 2W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRM2512-FX-26R1ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,122" (6,30 x 3,10mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)