CRM1206-JW-330ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 444
Datablad
33 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Strömavkännande Tjock film
CRM1206-JW-330ELF
DigiKeys produktnummer
CRM1206-JW-330ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRM1206-JW-330ELF
Beskrivning
RES SMD 33 OHM 5% 1/2W 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRM1206-JW-330ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)