CRA2512-FZ-R070ELF
DigiKeys produktnummer
CRA2512-FZ-R070ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
CRA2512-FZ-R070ELFCT-ND - Remsbit (CT)
CRA2512-FZ-R070ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRA2512-FZ-R070ELF
Beskrivning
RES 0.07 OHM 1% 3W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
70 mOhms ±1% 3W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRA2512-FZ-R070ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, strömavkänning, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-170°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,254" x B 0,132" (6,45 x 3,35mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)