CR2512AJW-103ELF
DigiKeys produktnummer
118-CR2512AJW-103ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-CR2512AJW-103ELFCT-ND - Remsbit (CT)
118-CR2512AJW-103ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR2512AJW-103ELF
Beskrivning
RES 10K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CR2512AJW-103ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,126" (6,30 x 3,20mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)