CR2512-JW-273ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 2 871
Datablad
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
27 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Tjock film
CR2512-JW-273ELF
DigiKeys produktnummer
CR2512-JW-273ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR2512-JW-273ELF
Beskrivning
RES SMD 27K OHM 5% 1W 2512
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CR2512-JW-273ELF Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,122" (6,30 x 3,10mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)