CR1206-JW-245ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
2.4 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Fuktbeständig Tjock film
CR1206-JW-245ELF
DigiKeys produktnummer
CR1206-JW-245ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR1206-JW-245ELF
Beskrivning
RES SMD 2.4M OHM 5% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CR1206-JW-245ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)