CR1206-JW-180GLF är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Bourns Inc.
I lager: 12 041
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
18 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Fuktbeständig Tjock film
CR1206-JW-180GLF
DigiKeys produktnummer
CR1206-JW-180GLF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR1206-JW-180GLF
Beskrivning
RES SMD 18 OHM 5% 1/4W 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CR1206-JW-180GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)