CR0805-JW-390GLF är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Bourns Inc.
I lager: 22 513
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
39 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Fuktbeständig Tjock film
CR0805-JW-390GLF
DigiKeys produktnummer
CR0805-JW-390GLF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR0805-JW-390GLF
Beskrivning
RES SMD 39 OHM 5% 1/8W 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CR0805-JW-390GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)