CR0805-FX-4423ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 24 868
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
442 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Fuktbeständig Tjock film
CR0805-FX-4423ELF
DigiKeys produktnummer
CR0805-FX-4423ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR0805-FX-4423ELF
Beskrivning
RES SMD 442K OHM 1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CR0805-FX-4423ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
Fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)