CR0805-FX-29R4ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 13 715
Datablad
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
29.4 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Fuktbeständig Tjock film
CR0805-FX-29R4ELF
DigiKeys produktnummer
CR0805-FX-29R4ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CR0805-FX-29R4ELF
Beskrivning
RES SMD 29.4 OHM 1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CR0805-FX-29R4ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)