CMH322522-330KL
DigiKeys produktnummer
CMH322522-330KLTR-ND - Remsa och spole (TR)
CMH322522-330KLCT-ND - Remsbit (CT)
CMH322522-330KLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMH322522-330KL
Beskrivning
FIXED IND 33UH 70MA 5.6 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 70 mA Max. 5,6Ohm 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CMH322522-330KL Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 5,6Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
16MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)