CM322522-6R8JL
DigiKeys produktnummer
118-CM322522-6R8JLTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-CM322522-6R8JLCT-ND - Remsbit (CT)
118-CM322522-6R8JLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM322522-6R8JL
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 150MA 1.8 OHM
Detaljerad beskrivning
6.8 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 150 mA Max. 1,8Ohm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
CM322522-6R8JL Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,8Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 7,96MHz
Serie
Frekvens - självresonant
45MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
7.96 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,087" (2,20mm)