CM322522-390KL är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 769
Datablad
39 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 65 mA Max. 6,4Ohm Icke standard
CM322522-390KL
DigiKeys produktnummer
CM322522-390KLTR-ND - Remsa och spole (TR)
CM322522-390KLCT-ND - Remsbit (CT)
CM322522-390KLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CM322522-390KL
Beskrivning
FIXED IND 39UH 65MA 6.4 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CM322522-390KL Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 6,4Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
16MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,087" (2,20mm)