CHV1206-JW-224ELF
DigiKeys produktnummer
CHV1206-JW-224ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
CHV1206-JW-224ELFCT-ND - Remsbit (CT)
CHV1206-JW-224ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHV1206-JW-224ELF
Beskrivning
RES SMD 220K OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Högspänning Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CHV1206-JW-224ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
Högspänning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)