CHV1206-JW-105ELF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 123 268
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
Direkt
Vishay Dale
Vishay Dale
Uppgradering
YAGEO
Panasonic Industry
1 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Högspänning Tjock film
CHV1206-JW-105ELF
DigiKeys produktnummer
CHV1206-JW-105ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
CHV1206-JW-105ELFCT-ND - Remsbit (CT)
CHV1206-JW-105ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHV1206-JW-105ELF
Beskrivning
RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CHV1206-JW-105ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)