CHV1206-FX-1004ELF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Bourns Inc.
I lager: 12 870
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 29 009
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
Direkt
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
YAGEO
I lager: 1
1 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Högspänning Tjock film
CHV1206-FX-1004ELF
DigiKeys produktnummer
CHV1206-FX-1004ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
CHV1206-FX-1004ELFCT-ND - Remsbit (CT)
CHV1206-FX-1004ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHV1206-FX-1004ELF
Beskrivning
RES SMD 1M OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CHV1206-FX-1004ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,122" x B 0,063" (3,10 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)