CHV0805-JW-334ELF
DigiKeys produktnummer
118-CHV0805-JW-334ELFTR-ND - Remsa och spole (TR)
118-CHV0805-JW-334ELFCT-ND - Remsbit (CT)
118-CHV0805-JW-334ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHV0805-JW-334ELF
Beskrivning
RES SMD 330K OHM 5% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
330 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Högspänning Tjock film
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CHV0805-JW-334ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)