CHV0805-FX-1005ELF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 7 446
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 147
Similar
YAGEO
Vishay Dale
10 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Högspänning Tjock film
CHV0805-FX-1005ELF
DigiKeys produktnummer
CHV0805-FX-1005ELF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHV0805-FX-1005ELF
Beskrivning
RES SMD 10M OHM 1% 1/8W 0805
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CHV0805-FX-1005ELF Modeller
Kategori
Egenskaper
Högspänning
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)