CG0603MLA-18KE
DigiKeys produktnummer
CG0603MLA-18KETR-ND - Remsa och spole (TR)
CG0603MLA-18KECT-ND - Remsbit (CT)
CG0603MLA-18KEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CG0603MLA-18KE
Beskrivning
VARISTOR 28V 30A 0603
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
28 V 30 A Varistor 1 Kretsar Ytmontering, MLCV 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CG0603MLA-18KE Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Varistorspänning (max)
33 V
Tillverkare
Bourns Inc.
Ström - stötpuls
30 A
Serie
Energi
0,1J
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
130 pF @ 1 MHz
Max AC-spänning
14 V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
18 V
Monteringstyp
Ytmontering, MLCV
Varistorspänning (min)
23 V
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Varistorspänning (typisk)
28 V