CDSOD323-T12C-DSL är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 16
Datablad
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 12 103
Datablad
Similar
STMicroelectronics
I lager: 0
Similar
Panjit International Inc.
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
28,3V (typ) Klämma 11A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-323
CDSOD323-T12C-DSL
DigiKeys produktnummer
CDSOD323-T12C-DSLTR-ND - Remsa och spole (TR)
CDSOD323-T12C-DSLCT-ND - Remsbit (CT)
CDSOD323-T12C-DSLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDSOD323-T12C-DSL
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 28.3VC SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CDSOD323-T12C-DSL Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
350W
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
3pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
12V
Inkapsling/låda
SC-76, SOD-323
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
28,3V (typ)
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
11A (8/20µs)