CDDFN2-T3.3B
DigiKeys produktnummer
CDDFN2-T3.3BTR-ND - Remsa och spole (TR)
CDDFN2-T3.3BCT-ND - Remsbit (CT)
CDDFN2-T3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDDFN2-T3.3B
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 8VC 2DFN
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8V Klämma 5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 2-DFN (1x0,6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDDFN2-T3.3B Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
13,5pF vid 1MHz
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-85°C (TA)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
2-XDFN
Spänning - genombrott (min)
4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
8V