CAY16-434J4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
430k Ohm ±5% 62,5mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät, matriser ±200ppm/°C 1206 (metrisk 3216), konvex, anslutningar långsida
CAY16-434J4LF
DigiKeys produktnummer
CAY16-434J4LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAY16-434J4LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAY16-434J4LF Modeller
Kategori
Effekt per element
62,5mW
Tillverkare
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216), konvex, anslutningar långsida
Kretstyp
Isolerad
Leverantörens enhetsförpackning
1206
Resistans (Ohm)
430k
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)