CAY16-222J4LF
DigiKeys produktnummer
CAY16-222J4LFTR-ND - Remsa och spole (TR)
CAY16-222J4LFCT-ND - Remsbit (CT)
CAY16-222J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAY16-222J4LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
Detaljerad beskrivning
2,2k Ohm ±5% 62,5mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät matriser ±200ppm/°C 1206 (metrisk 3216), konvex, anslutningar långsida
EDA-/CAD-modeller
CAY16-222J4LF Modeller
Kategori
Effekt per element
62,5mW
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Resistans (Ohm)
2,2k
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)