CAY16-1001F4LF
DigiKeys produktnummer
CAY16-1001F4LFTR-ND - Remsa och spole (TR)
CAY16-1001F4LFCT-ND - Remsbit (CT)
CAY16-1001F4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAY16-1001F4LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1k Ohm ±1% 62,5mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät matriser ±200ppm/°C 1206 (metrisk 3216), konvex, anslutningar långsida
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAY16-1001F4LF Modeller
Kategori
Effekt per element
62,5mW
Tillverkare
Bourns Inc.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216), konvex, anslutningar långsida
Kretstyp
Isolerad
Leverantörens enhetsförpackning
1206
Resistans (Ohm)
1k
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)