CAY16-000J8LF har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 106 726
Datablad
Similar
CTS Resistor Products
I lager: 0
Datablad
0,0 Ohm Bygling 62,5mW Effekt per element Isolerad 8 Resistansnät, matriser 1506, konvex, anslutningar långsida
CAY16-000J8LF
DigiKeys produktnummer
CAY16-000J8LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAY16-000J8LF
Beskrivning
RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 1506
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CAY16-000J8LF Modeller
Kategori
Antal stift
16
Tillverkare
Bourns Inc.
Effekt per element
62,5mW
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1506, konvex, anslutningar långsida
Kretstyp
Isolerad
Leverantörens enhetsförpackning
1506
Resistans (Ohm)
0,0
Storlek/dimension
L 0,150" x B 0,063" (3,80 x 1,60mm)
Tolerans
Bygling
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)