CAY10-3R0J4LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 13 000
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 20 000
Datablad
YAGEO
3 Ohm ±5% 62,5mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät, matriser ±250ppm/°C 0804, konvex, anslutningar långsida
CAY10-3R0J4LF
DigiKeys produktnummer
CAY10-3R0J4LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAY10-3R0J4LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 3 OHM 0804
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CAY10-3R0J4LF Modeller
Kategori
Antal stift
8
Tillverkare
Bourns Inc.
Effekt per element
62,5mW
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Kretstyp
Isolerad
Inkapsling/låda
0804, konvex, anslutningar långsida
Resistans (Ohm)
3
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,039" (2,00 x 1,00mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,018" (0,45mm)