5.0SMDJ64CA
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ64CATR-ND - Remsa och spole (TR)
5.0SMDJ64CACT-ND - Remsbit (CT)
5.0SMDJ64CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ64CA
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
103V Klämma 48,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ64CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
48,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
64V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V