5.0SMDJ6.5CA
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ6.5CATR-ND - Remsa och spole (TR)
5.0SMDJ6.5CACT-ND - Remsbit (CT)
5.0SMDJ6.5CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ6.5CA
Beskrivning
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11,2V Klämma 446,5A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ6.5CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
446,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
6,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
7,22V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,2V