5.0SMDJ28CA
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ28CABBTR-ND - Remsa och spole (TR)
5.0SMDJ28CABBCT-ND - Remsbit (CT)
5.0SMDJ28CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ28CA
Beskrivning
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
45,4V Klämma 110A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ28CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
110A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
28V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
31,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45,4V