5.0SMDJ22CA
DigiKeys produktnummer
118-5.0SMDJ22CATR-ND - Remsa och spole (TR)
118-5.0SMDJ22CACT-ND - Remsbit (CT)
118-5.0SMDJ22CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5.0SMDJ22CA
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 141A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ22CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
141A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
22V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V